O nás

Společnost Luxury Brand Management je lokálním lídrem v prodeji luxusních produktů v České republice s portfoliem téměř 30 značek. Na Pařížské ulici v Praze provozuje 5 butiků s luxusní dámskou a pánskou módou a zastupuje to nejlepší z francouzských a italských módních značek, jako je Valentino, Balmain, Givenchy, Balenciaga, Saint Laurent, Tom Ford, Bottega Veneta, Jacquemus a mnoho dalších.

 

Filozofie

Luxus má mnoho podob. My jej chápeme jako úctu k minulosti, tradici a řemeslným technikám, ale také jako příležitost k posouvání hranic lidské představivosti. Luxus je pro nás potřebou tvořit, odlišovat se a vyjadřovat sám sebe, a proto na nejprestižnější adrese v České republice, na nákupním bulváru Pařížská v Praze, otevíráme prostory, kde se setkávají dědictví klasických značek s novátorskými myšlenkami avantgardních tvůrců.

 

Portfolio

S filozofií LBM souzní i značky, které v České republice zastupujeme. Jsme průkopníky inovací, trendsetteři nejnovějších módních trendů, ale zároveň ctíme tradici a řemeslné umění. Alfou a omegou našeho úspěchu je to, že přinášíme to nejlepší z přehlídkových mol Paříže nebo Milána a neustále rozšiřujeme portfolio naší „laboratoře stylů a trendů". Tradiční módní domy jako Bottega Veneta, Valentino či Tom Ford proto s oblibou doplňujeme „hot brandy" udávající tempo současné světové módy. V našem novátorském portfoliu současně najdete i mladé a progresivní značky jako je AMI Paris, The Attico, Off-White, Jacquemus či Dsquared2. Součástí naší péče o české i zahraniční klienty je i řada doplňkových služeb jako private shopping, servis osobního stylisty či řidiče a mnoho dalších.